امنیت غذایی شعار امسال سازمان بهداشت جهانی و سازمان غذای کشاورزی بین الملل WHO/FAO/AU بود که نگرانی های بسیاری را برای مردم به وجود آورده است. غذای ارزان / غذای سالم / غذای کافی/ ارزش غذایی و ده ها مسئله مانند آن به دغدغه های اصلی بشر امروزی تبدیل شده است.
من به عنوان رییس هیات مدیره انجمن صنفی ماکارونی ایران و مدیر عامل شرکت معظم (تک ماکارون) خود را مسئول می دانم که برای مردم کشور و تمام مردم دنیا غذایی سالم و اقتصادی تولید کنم. شرکت تک ماکارون به عنوان پایه گذار صنعت ماکارونی تمام اتوماتیک در ایران آماده است تا نیاز تمامی هموطنان ایران و همسایگان عزیز کشورم ایران را به اندازه کافی و با کیفیت ارزان تامین نماید.
امروزه با توجه به شرایط پیچیده بهداشتی و اقتصادی در دنیا استفاده از غذای ارزان و با کیفیت مورد توجه همه خانواده ها قرار گرفته است. تنوع تولیدات تک ماکارون مانند انواع ماکارونی پاستا، فرمی و پودر کیک و آرد بسته بندی و بسیاری محصولات دیگر نشان از قدرت بالای تولید در این شرکت دارد.
شرکت تک به عنوان یکی از اعضای انجمن صنفی ماکارونی ایران آماده است تا در صورت نیاز در سطح گسترده نسبت به ارسال هر نوع ماکارونی و … برای سایر کشور اقدام نماید. کافی است با ما تماس بگیرید.


تلفن : 1648

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه ی مینا، برج تین

کد پستی : ۱۹۱۳۶۳۵۳۶۴

ایمیل : ceo@takmakaron.com


با تشکر

مهندس مهرداد نوری

رییس هیات مدیره انجمن صنفی ماکارونی ایران

و مدیرعامل شرکت تک ماکارون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تازه های انجمن

فهرست